Kup teraz - 6 ofert w cenie od 24.50 zł do 36.07 zł

Ferment

Zuzanna Mannke Wydawnictwo: Wydawnictwo Eperons-Ostrogi biografia, autobiografia, pamiętnik
9788366102040
Wydawnictwo Eperons-Ostrogi
Obrazy malowanie alkohol biografia
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788366102040
Obrazy malowanie alkohol biografia

"Ferment" to bardzo osobista historia, przedstawiona bez ubarwiania, bez upiększania, bez usprawiedliwiania się. Inteligentna, wykształcona kobieta, posiadająca satysfakcjonujące życie osobiste i zawodowe odkrywa, że przez całe życie jej wiernym towarzyszem był alkohol. Alkohol był przyjacielem pozwalał przetrwać, dawał ukojenie.
Nie był sposobem na nudę, smutek , nikogo...

• 2018

Dodaj cytat z książki Ferment