Russian Loanwords in the Chulym Turkic Dialects

Okładka książki Russian Loanwords in the Chulym Turkic Dialects Marzanna Pomorska
Okładka książki Russian Loanwords in the Chulym Turkic Dialects
Marzanna Pomorska Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
2018-06-01
2018-06-01
Językoznawstwo Języki turkijskie Język czułymski Zapożyczenia Język rosyjski Turkologia Zapożyczenia rosyjskie

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Essays in the History of Languages and Linguistics. Dedicated to Marek Stachowski on the Occasion of his 60th Birthday José Andrés Alonso de la Fuente, Zbigniew Babik, Uwe Bläsing, Vít Boček, John Considine, Andrii Danylenko, Przemysław Dębowiak, Bernhard Diensberg, Setsu Fujishiro, David L. Gold, Elżbieta Górska, Juha Janhunen, Henryk Jankowski (językoznawca), Bayarma Khabtagaeva, Abdulhakim Kilinç, Jenő Kiss, Michael Knüppel, Corinna Leschber, Anatoly Liberman, Aleksandar Loma, Tomasz Majtczak, Elżbieta Mańczak-Wohlfeld, Galina Miškiniene, Michał Németh, Mehmet Ölmez, Norbert Ostrowski, Kinga Paraskiewicz, Iwona Piechnik, Andrzej Pisowicz, Dariusz Rafał Piwowarczyk, Barbara Podolak, Marzanna Pomorska, Luciano Rocchi, Klaus Röhrborn, Volker Rybatzki, Kenneth Shields, Mirosław Skarżyński, Magnús Snædal, Wojciech Sowa, Kamil Stachowski, Olaf Stachowski, Stanisław Stachowski, Giovanni Stary, Kamilla Termińska, Jerzy Tulisow, Piotr Tylus, Mateusz Urban, Alexander Vovin, Jadwiga Waniakowa, Hubert Wolanin, Robert Woodhouse, Emine Yilmaz, Peter Zieme, András Zoltán
Essays in the ... José Andrés Alonso ...
Okładka książki Orientalia Commemorativa Adam Bieniek, Romuald Huszcza, Anna Krasnowolska, Iwona Król, Halina Marlewicz, Barbara Michalak-Pikulska, Anna Nitecka, Krzysztof Olszewski, Kinga Paraskiewicz, Marek Piela, Marzanna Pomorska, Jadwiga Pstrusińska, Ewa Siemieniec-Gołaś, Lidia Sudyka, Aleksandra Szczechla, Bartosz T. Wojciechowski, Andrzej Zaborski
Orientalia Com... Adam Bieniek, Romua...