Otchłań

Okładka książki Otchłań Krzysztof Bonk
Okładka książki Otchłań
Krzysztof Bonk Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: Cykl Pendorum (tom 2) fantasy, science fiction
Cykl Pendorum (tom 2)
Self Publishing
2018-05-10
2018-05-10

Dalsze losy Anrei są bardzo burzliwe, obfitują w wiele krwawych potyczek i nie tylko z ludźmi.
Sama Otchłań, nie ma dobrego wpływu na żadnego z towarzyszy, ale ile razy można godzić się ze zdradą innych i jednocześnie nie poddawać się losowi.
To szalona dziewczyna, kiedy nierozsądnie chce ratować niebezpiecznego stwora, a zarazem ognista kobieta, w której odzywają prymitywne instynkty; odkrywa, że jest zdolna do największych poświęceń dla ludzi, których postrzega jako przyjaciół. Ona sama budzi mieszane emocje.
Dopada ją przeszłość.
Poznaje swoją tajemnicę, ale co z jej przeznaczeniem, czy pozna dokładny jej sens?

Nie wychodzimy poza ramy narzucone w tomie I, ale na całe szczęście jest twórcze rozwinięcie ciekawie skonstruowanego świata - tak naprawdę ocena powinna być na 6, ale bardzo spodobała mi się kreacja Anrei jako niemej wojowniczki.

• DNF
  • Fantastyka, sci-fi