Legioniści i inni. Pamięć zbiorowa weteranów I wojny światowej w Polsce i Czechosłowacji okresu międzywojennego

Marcin Jarząbek Wydawnictwo: Universitas powieść historyczna
Universitas
Legioniści I Wojna Światowa Niepodległość Wspomnienia
powieść historyczna
Legioniści I Wojna Światowa Niepodległość Wspomnienia

Okładka książki Rybnik. Dzieje miasta i jego dzielnic. Tom I Jakub Abrahamowicz, Adam Dziuba, Damian Halmer, Zbigniew Hojka, Marcin Jarząbek, Dawid Keller, Bogdan Kloch, Jerzy Sperka, Mirosław Węcki
0,0
Rybnik. Dzieje... Jakub Abrahamowicz,...