Das Kind in dir muss Heimat finden

Stefanie Stahl Wydawnictwo: Penguin Random House nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
niemiecki
Penguin Random House
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
niemiecki

Książka w Niemczech odniosła wielki sukces. Sporo pozytywnych recenzji przeczytałem na jej temat. Już od kilku miesięcy miałem ją na liście audiobooków które chciałem przesłuchać. Rzutem na taśmę sięgnąłem po nią w tym tygodniu. Nie żałuje.
Książka to poradnik, zawiera ćwiczenia, można tez kupić osobno zeszyt ćwiczeń z testem, ćwiczeniami które omawiane są w książce....

• 2018

Dodaj cytat z książki Das Kind in dir muss Heimat finden