Bezgłowe rzeźby

Junji Ito Wydawnictwo: J.P. Fantastica Seria: JUNJI ITO - kolekcja horrorów komiksy
首のない彫刻 (Kubi no Nai Choukoku)
Ula Knap
J.P. Fantastica
manga horror
首のない彫刻 (Kubi no Nai Choukoku)
komiksy
Ula Knap
JUNJI ITO - kolekcja horrorów
manga horror

Lepsze i słabsze opowiadania - jak to w zbiorach bywa. Ale jedno szczególnie mnie ujęło - 'Stara płyta' było bardzo dobre, nawet powiedziałabym, że takie lekko w stylu Stephena Kinga.

Ogólnie autor ma całkiem ciekawe pomysły, można się czasami lekko przerazić, ale większość z nich wymaga niewielkiego dopracowania, bo czasami są pozbawione sensu.

Jedne lepsze, drugie słabsze, ale żadna nie kończy się dobrze.

Dyskusje

• Manga
  • Komiks
  • Mangi
  • 2020
  • Mangi
  • Komiksy i Mangi

Dodaj cytat z książki Bezgłowe rzeźby