Wielkopolanin we Lwowie: Antoni Kalina (1846-1906) - slawista i etnograf

Okładka książki Cmentarz - park - podwórko. Poznańskie przestrzenie pamięci Anna Weronika Brzezińska, Małgorzata Fabiszak
Cmentarz - par... Anna Weronika Brzez...
Okładka książki Etnologiczne i antropologiczne obrazy świata – konteksty i interpretacje. Prace ofiarowane Profesorowi Zygmuntowi Kłodnickiemu w 70. rocznicę urodzin Ewa Baniowska-Kopacz, Władysław Baranowski, Mojmir Benza, Grzegorz Błahut, Helena Bockova, Anna Weronika Brzezińska, Józef Budniak, Anna Drożdż, L'ubica Faltanova, Zenon Gajdzica, Marian Grzegorz Gerlich, Jacek Grzywa, Hana Hloskova, Bronisława Kopczyńska-Jaworska, Katarzyna Kość-Ryżko, Maciej Kurcz, Jiri Langer, Urszula Lehr, Katia Michajłowa, Grzegorz Odoj, Grzegorz Pełczyński, Agnieszka Pieńczak, Agnieszka Pieńczak, Marcin Piotrowski, Halina Rusek, Jacek Schmidt, Peter Slavkovsky, Justyna Słomska-Nowak, Rastislava Stolicna, Grzegorz Studnicki, Wojciech Świątkiewicz, Miroslav Valka, Ryszard Vorbrich, Stanisław Węglarz, Henryk Zimoń SVD, Jacek Żukowski
Etnologiczne i... Ewa Baniowska-Kopac...
Okładka książki Mediewiści Jacek Adamczyk, Magdalena Biniaś-Szkopek, Anna Weronika Brzezińska, Marek Cetwiński, Roman Czaja, Małgorzata Dąbrowska, Maciej Dorna, Zbyszko Górczak, Kazimierz Ilski, Wojciech Iwańczak, Maria Koczerska, Rafał Korczak, Anna Kotłowska, Adam Krawiec, Małgorzata Matla, Jarosław Nikodem, Zdzisław Pentek, Wiesław Sieradzan, Jerzy Strzelczyk, Przemysław Wiszewski, Bożena Wyrozumska
Mediewiści Jacek Adamczyk, Mag...