Wilcza księżniczka

Adrianna Biełowiec Wydawnictwo: Wydawnictwo Eperons-Ostrogi Seria: Zodiac Universum fantastyka, fantasy, science fiction
Wydawnictwo Eperons-Ostrogi
space fantasy wilkołak kemonomimi asasyn skrytobójca podróż smoki harpia starożytność elementy słowiańskie kosmici magia bogowie
fantastyka, fantasy, science fiction
Zodiac Universum

Jak to mawiają – do trzech razy sztuka. Po ostatniej lekturze książki Adrianny Biełowiec byłam nieco zawiedziona, bo książka w ogóle mi nie odpowiadała, a nawet trochę znudziła. Postanowiłam jednak, że dam autorce kolejną szansę, bo a nuż mnie zaskoczy i książka jednak przypadnie mi do gustu....

Ciekawa fabuła i akcja to jedne z cech, które zachęcają do sięgnięcia po książkę.
jest to wyjątkowa książka przygodowa. Autorka opisuje świat w roku 2777. Fabuła dotyczy głównie przeznaczenia, emhain ablah, które spadło na barki młodej księżniczki i skrytobójcy.
Od najmłodszych lat ukrywa fakt, że jest zmiennokształtna. Dopóki nie odkryje, że jest on darem a nie...

• Samodzielne
  • Polska
  • Smoki - DO SPRAWDZENIA | Prawdopodobnie epizodyczne, wcale lub tylko na okładce (lub inny powód) (cały cykl) /lub/ zapowiada się niezbyt ciekawie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wilcza księżniczka