One More Time

Amazon
2018-05-02
2018-05-02
miłość druga szansa

Wszystkie poprzednie pozycje tej autorki bardzo mi się podobały ale tw książka pozostawia niesmak. Bardzo irytowała mnie postać Jenny. Pomijając to jak się zachowała 10 lat temu i zamiast wysłuchać co ma do powiedzenia Tanner uciekła jak małe dziecko i koniec. Można to jeszcze usprawiedliwić młodym wiekiem, brakiem dojrzałości itp ale po tym jak spotkali się na planie filmowym liczyłam że wkoncu dojrzała ale przez 3/4 książki udawała kogoś kim nie jest i grała na nosie Tannerowi który od początku był fair wobec niej i ją kochał.
Nawet po tylu latach nie miała wystrczajaco odwagi żeby dać wyjaśnić Tannerowi to co wtedy się wydarzyło. Ciągle uciekała i zarzekała się ze ich relacja może być wyłącznie na stopie zawodowej po czym wskakuje mu na kolana i potem do łóżka. W pewnym momencie było mi go szkoda bo chlopak ewidentnie ciągle ją kochał i żywił nadzieję że się ułoży między nimi. Po prostu wykorzystywała go.. Mnóstwo niedopowiedzen, irytowało to przez większość książki.. Nawet pod koniec gdyby nie przyjaciel, który miał więcej oleju w głowie to by znów rzuciła fochem i całą sytuację obróciła na swoją korzyść i znów tym winnym byłby Tanner. Koniec końców wszystko ładnie pięknie się skończyło bo tym mądrzejszym był Tanner, postać bardzo sympatyczna i dojrzalsza.

Przyjaznam szczerze ze liczyłam na troszkę więcej… po fascynującej i wciągającej lekturze Uwikłanych oczekiwałam podobnych emocji czytając Znów to zrobiliśmy 📕
Niestety troszkę się zawiodłam… brakowało mi dreszczyku, ciekawej, wciągającej fabuły, smaczków, zwrotów akcji…

❤️Recenzja❤️

"Nienawidzę się za to, że wtedy pozwoliłam jej odejść"

Jenna to kobieta, która odniosła sukces w modelingu, jednak to aktorstwo było tym, o czym od zawsze marzyła. Dostaje swoją szansę. Rola w komedii romantyczne, tylko że będzie to oznaczało ponowne spotkanie z jej byłym. Mężczyzną, który złamał jej serce. Czy przeszłość ponownie wróci? Czy tak łatwo jest zapomnieć o tym, co ich kiedyś łączyło?

"Znów to zrobiliśmy" to książka, która pokazuje, że miłość nie tak łatwo wygasa. Często w naszych sercach dalej tli się płomień dawnych uczuć...

Pierwsze spotkanie i... Nie do końca wiem, co mam myśleć o tej książce. Z jednej strony mi się podobała, ale z drugiej strasznie denerwowali mnie bohaterowie swoim zachowaniem. Robili, co innego niż mówili i tak w kółko. Dodatkowo zbyt bardzo fabuła skupiała się wokół scen łóżkowych niż tego, co dzieje się poza nim. To chyba był największy minus tej książki, ale przejdźmy teraz do plusów.

Niewątpliwie książka ma temat, z którym się nie spotkałam. Umieszczenie bohaterów w roli aktorów. Nigdy nie czytałam takiej książki i muszę przyznać, że podobały mi się te fragmenty, które pokazywały nagrywanie filmu. Czekałam tylko, aż one się pojawią. No i niewątpliwie było czuć dawne uczucie pomiędzy bohaterami, które... No właśnie odnowi się czy wygaśnie na zawsze? To zagadka dla was.

Autorka ma bardzo lekkie pióro, które sprawia, że ta książka, to idealna historia na jeden wieczór. Jeśli chcecie dostarczyć sobie dawkę humoru, niezapomnianych wrażeń i nuty pikanterii, to musicie sięgnąć po tę książkę.

❤️Recenzja❤️

"Nienawidzę się za to, że wtedy pozwoliłam jej odejść"

To się nie nadaje nawet na podpałkę.

To się nie nadaje nawet na podpałkę.

Kolejna świetna powieść tej autorki, kolejny świetny pomysł romansu na planie filmowym. Autorzy i modele też mają prawo kochać ;)
Polecam.

Polecam.

Jenna to odnosząca sukcesy modelka, która od zawsze marzyła o karierze filmowej. Nie wszystko w jej życiu układało się jednak tak jak by tego chciała. Gdy jej kariera stanęła pod znakiem zapytania, niespodziewanie dostała propozycję zagrania głównej roli w filmie. Teoretycznie jest to szansa na spełnienie jej marzeń, problemem jest jednak jej filmowy partner, którego zagrać ma jej były chłopak, z którym dziewczyna rozstała się bez wyjaśnień 10 lat temu.
Tanner to odnoszący ogromne sukcesy wzięty aktor filmowy. Bożyszcze tłumów, którego podziwia i któremu zazdrości wiele osób. Były chłopak Jenny, którego ta opuściła bez słowa, po tym jak medialnie opublikowano pewną sytuację z jego udziałem.
Czy Jenna zdecyduje się przyjąć rolę? Czy Tannerowi uda się odzyskać dziewczynę? Czy para zdecyduje dać sobie kolejną szansę? Czy kolejne niedomówienia staną na drodze do ich szczęścia?
Tajemnie, niedomówienia, gra, udawanie, borykanie się z własnymi uczuciami. Bardzo gorące wątki erotyczne, które czytało się z wypiekami na twarzy, muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało. Fajnie wykreowani bohaterowie, których polubiłam już od pierwszych stron. Każde kocha, każde tęskni, każde zranione, każde boi się przyznać do swoich uczuć i udaje kogoś kim nie jest.
"Znów to zrobiliśmy" była to pierwsza książka z motywem aktorów, która okazała się być bardzo przyjemną lekturą. Napisana jest lekkim językiem, więc czytało się ją szybko. Jest to wciągająca książka, przy której można miło spędzić popołudnie.
Osobiście polecam po nią sięgnąć. Zdecydowanie jest to coś innego i dla mnie nowego. Bardzo miło spędziłam z nią czas.
Dziękuję Niegrzeczne Książki za egzemplarz do recenzji.

Czasami życie bywa bardzo przewrotne i niesprawiedliwe. Niekiedy, aby coś osiągnąć, należy zmierzyć się z demonami przeszłości i stawić im czoła. Bywa to jeszcze trudniejsze, jeśli po latach musimy stanąć twarzą w twarz z osobą, która bardzo nas skrzywdziła. Trudno naprawić utracony kontakt i zapomnieć o przykrych sytuacjach. Jeśli jednak mamy do wyboru zmierzenie się z przeszłością, aby nasza przyszłość była dużo lepsza, to czy nie warto zdecydować się na taki krok? Właśnie w takiej sytuacji stanęła Jenny Stahl. Spotkanie po latach byłego chłopaka bardzo ją dotknęło, lecz to dzięki niemu, mogłaby odnieść w przyszłości ogromny sukces. Jenny postanawia pokazać, że kariera jest dużo ważniejsza niż bolesna przeszłość.

To moje pierwsze spotkanie z autorką i mam nadzieję, że kolejne będzie dużo lepsze.

Pomimo, iż książka jest dość trudna, nie potrafiłam się w nią wciągnąć. Miałam wrażenie, że ta historia dłuży się niemiłosiernie i kompletnie nic mnie tutaj nie zaskoczy.

Nie ukrywam, że nie przepada za książkami, w której występują aktorzy. Szczególnie, jeśli w takiej historii jest mocny nacisk na ich pracę i spotkania na planie. Każda książka, którą czytałam z taką fabułą, kompletnie do mnie nie przemówiła i tutaj było tak samo.

Dużym minusem jest fakt, że bohaterowie prawie od razu wskakują sobie do łóżka, a później nie dzieje się nic więcej. Nie było mi dane poznać bardziej Jenny i Tannera. W książce zostało coś wspomniane o ich przeszłości i to byłoby na tyle. Nie występowali tutaj praktycznie żadni drugoplanowi bohaterowie. Ich pojawianie się w książce było znikome. Wyjątek to przyjaciel głównej bohaterki, lecz jego wątek także nie został rozbudowany.

Ta historia jest po prostu nudna. W tle nie dzieje się kompletnie nic. Żadna sytuacja nie wzbudziła we mnie sporych emocji. Czytałam tę książkę tylko po to, aby ją skończyć i wiem, że już do niej nie wrócę.

Nie chcę skreślać autorki po jednej historii. Niedługo pojawia się na rynku jej nowa książka i mam nadzieję, że się nie zawiodę i dostanę naprawdę fajną fabułę.

Jestem fanką tej autorki, zwłaszcza serii o Celii i Edwardzie, ale ta książka jest do niczego. Naprawdę. Nie są to interesujący ludzie i nie przeżywają interesujących rzeczy. Nie zdarzają im się żadne przemiany, konflikty są głupkowate, przygody w świecie filmu nasuwają podejrzenia, ze działa tam gromada średnio inteligentnych ludzi, którzy robią kariery bez wysiłku, ale też talentu czy unikatowych cech. No nie wiem, po co to zostało napisane.

Znów to zrobiliśmy - przedstawia perypetie dwojga ludzi, którzy nie potrafili i nie potrafią nadal ze sobą rozmawiać - pomimo upływu czasu…niestety książka jest strasznie nudna, jednostajna w swojej fabule…wlekła się niemiłosiernie…nużące wywody wewnętrzne obojga bohaterów…zarówno Tanner i Jenny to takie bezbarwne, puste postacie książkowe, które nie pozostają długo w naszej pamięci…takie opowiadanie bez większych emocji, akcji i polotu…strasznie męczyłam się podczas czytania chociaż czytało się szybko…

Jenna to 29-letnia modelka i fotomodelka, która pragnie zaistnieć w świecie filmowym.
Tanner, to 31-letni ulubieniec Holywood i bożyszcze tłumów.
Oboje byli przez trzy lata parą, która w wyniku pewnych wydarzeń rozstała się 10 lat temu.
Teraz ponownie się spotykają na planie filmu, gdzie mają zagrać zakochanych.
Na ile uda im się oddzielić siebie, swoje uczucia od granych ról? Dokąd ich to zaprowadzi?

Osobiście jestem lekko rozczarowana tą historią, jako całością. Mamy parę młodych ludzi, którzy bardzo się kochają i świata poza sobą nie widzą. Wystarczy jedna rzecz aby bez jakichkolwiek wyjaśnień zrezygnować aż na 10 lat z tej mega miłości. Powód słaby. Zachowanie bohaterów i ich osobowość nijaka.
Zaletą historii jest to, że się przez nią płynie. Idzie wręcz ekspresowo, pomimo wielu opisów z przeszłości, które w sumie nic nie wnosiły do książki.
Tak naprawdę tę historię można by było zamknąć w krótkim opowiadaniu i nic by ona nie straciła, a może by wręcz coś zyskała?....
Jeśli ktoś chce przeczytać coś lekkiego, jako oderwanie się od mocniejszych klimatów, to zdecydowanie ta pozycja się nadaje.

Tanner, to 31-letni ulubieniec Holywood i bożyszcze tłumów.
Teraz ponownie się spotykają na planie filmu, gdzie mają zagrać zakochanych.
Na ile uda im się oddzielić siebie, swoje uczucia od granych...

• Romans

Dodaj cytat z książki One More Time