Kobieta na swoim

Okładka książki Kobieta na swoim Joanna Czerska-Thomas, Justyna Niebieszczańska
Okładka książki Kobieta na swoim
Joanna Czerska-ThomasJustyna Niebieszczańska Wydawnictwo: Joanna Czerska-Thomas, Justyna Niebieszczańska biznes, finanse
biznes, finanse
Kobieta na swoim
Joanna Czerska-Thomas, Justyna Niebieszczańska
2017-10-06
2017-10-06
poradnik kobieta biznesu jak założyć firmę

Okładka książki Kreatywne pisanie. 12 debiutów Marzena Cholerzyńska, Joanna Czerska-Thomas, Marzena Dembicka, Ilona Gromulska, Margota Kott, Violetta Naskręt, Justyna Niebieszczańska, Julia Rozworowska - Wolańska, Jolanta Serocka, Karolina Tarabańska, Justyna Tessa, Agata Wyroślak
Kreatywne pisa... Marzena Cholerzyńsk...
Okładka książki Jak zbudować swój wizerunek w 30dni Justyna Niebieszczańska, Anna Urbańska
Jak zbudować s... Justyna Niebieszcza...

Nie lubię poradników. Rynek jest nimi nasycony po brzegi. Omijam więc je szerokim łukiem. Ten jednak trafił w moje ręce. Na szczęście! Pozycja wyjątkowa. Dlaczego? Ponieważ autorki nie próbują nikogo przekonać, że wiedzą jak żyć. W książce znajdziemy za to kompendium wiedzy o tym na co należy zwrócić uwagę, nad czym się zastanowić, jakie sobie zadać pytania, gdy zaczynamy nowe przedsięwzięcie. Jest planem - swoistym rozkładem jazdy gdy chcemy skutecznie wystartować z nowym biznesem. Autorki odsyłają zainteresowanych do innych publikacji, wskazują gdzie szukać wiedzy. Żałuję, że nie miałam do niej dostępu gdy sama zaczynałam - uniknęłabym wielu błędów.

Od pierwszych słów książka urzeka ciepłem, bezpośredniością i konkretem. Propaguje bliskie mojej profesji myślenie coachingowe. Ogromna jej wartość tkwi w tym, że to, co opisuje, zostało przefiltrowane przez doświadczenia uzupełniających się autorek.
Polecam każdej kobiecie - dzięki temu poradnikowi (innemu niz wszystkie!) stworzycie własną definicję "bycia na swoim". Bo ile kobiet, tyle pomysłów na kobietę na swoim.

Jolanta Serocka

Ta książka to poradnik, a właściwie też opowieść. Piękna opowieść o pierwszych krokach w biznesie, o budowaniu swojej marki w zgodzie ze sobą, o tym w jaki sposób realizować swój rozwój osobisty i o prowadzeniu swojej firmy.

Gdy myślę o tej książce, do głowy przychodzi jeszcze jedno słowo - przewodnik. Przewodnik nie tylko dla kobiet biznesu. Gdy pierwszy raz wzięłam tę książkę do ręki, to wcale nie byłam "Kobietą na swoim". Jestem zdania, że KAŻDA kobieta powinna poznać tę książkę. Bo tak naprawdę to przewodnik bycia przede wszystkim dobrym człowiekiem, niezależnie od tego co się w życiu robi. Uważam też, że ta książka powinna być podręcznikiem przedsiębiorczości w szkole średniej.

Istotnym walorem tej książki jest to, że napisana została przez dwie mające duże doświadczenie w biznesie Polki. Nie jest to kolejna pozycja samozwańczych ekspertów, którzy ledwo zaczęli biznes, już piszą książki. I chociaż cenię poradniki amerykańskich autorów, to jednak ta jedna polska pozycja dała mi dużo więcej, niż tamte wszystkie razem wzięte.

Miałam zaszczyt poznać Autorki na wieczorze autorskim w miejskiej bibliotece. Okazały się bardzo otwarte, przyjazne i pomocne, co daje spójny wizerunek z tym, o czym piszą.

Ta pozycja dała mi mnóstwo motywacji i wskazówek. Dzięki licznym przypisom łatwo można wzbogacić lekturę o artykuły z Internetu, czy kolejne książki.

Polecam wszystkim zainteresowanym :)

Nie jestem kobietą na swoim! Jestem matką i pracuję na etacie, ale… ta książka mówi trochę o tym, jak być sobą, trochę o tym jak odnaleźć się w gąszczu codzienności i pogodzić to co jest tu i teraz, z tym co będzie „gdzieś” i „kiedyś”. Jak to połączyć i jak sprawić, żeby marzenie stało się celem, a cel - zadaniem. Zrealizowanym zadaniem. „Kobieta na swoim” to kompendium wiedzy i doświadczenia dwóch niesamowitych kobiet - kobiet na swoim i kobiet „swoich”. Przyjaciółek, matek, kobiet biznesu i właścicielek psów i kotów. Jak ja. I ty!

• Firma

Justyna Niebieszczańska Kobieta na swoim Zobacz więcej