Przygody Fenka. Nowy kolega. Relacje.

Magdalena Gruca Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne Sobik Seria: Przygody Fenka opowieści dla młodszych dzieci
Wydawnictwo Edukacyjne Sobik
dla dzieci relacje nowy kolega przedszkole niewidomy alfabet Braille'a
opowieści dla młodszych dzieci
Przygody Fenka
dla dzieci relacje nowy kolega przedszkole niewidomy alfabet Braille'a

Do przedszkolnej grupy Fenka dołącza niewidzący Krecik, co jest pretekstem do zaznajomienia dziecka z faktem, że na świecie są osoby niewidome oraz sposobami, w jakie poznają one świat. Bardzo podobał mi wątek alfabetu Braille'a. Polecam.

• 4 lata
  • Czytana dziecku
  • 2020
  • Dziecionkowe
  • Czytane dzieciom

Dodaj cytat z książki Przygody Fenka. Nowy kolega. Relacje.