Analiza matematyczna

Wydawnictwo Naukowe PWN
matematyka analiza matematyczna rachunek różniczkowy rachunek całkowy
informatyka, matematyka
matematyka analiza matematyczna rachunek różniczkowy rachunek całkowy

Podoba mi się układ treści. Dowody twierdzeń mają jak u każdego autora swój charakter - niektóre są znacznie łatwiejsze (przynajmniej dla mnie) do zrozumienia, niż dowody znane mi z wykładów i innych książek, inne są koszmarnie nieintuicyjne lub nieciekawe. Ale ogólnie to bardzo dobry dodatek do mojej biblioteczki.

• Nauki ścisłe i matematyczne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Analiza matematyczna