Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.99 zł

Echo morderstwa

Christi Daugherty Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Harper McClain (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
The Echo Killing
Harper McClain (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Anna Krochmal, Robert Kędzierski
Anna Krochmal Robert Kędzierski

Harper McClain to dziewczyna z przeszłością. Zawodowo to najlepsza reporterka kryminalna w „Daily News”, dzienniku wydawanym w spokojnym Savannah, leżącym na południu USA.
W pracę zawodową Harper angażuje się całą sobą. Bycie dziennikarką to dla niej główna rola w życiu. Poza pracą ma niewielu przyjaciół, nie ma w zwyczaju celebrować życia osobistego.
Jednak prawie nikt...

2092

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Autorki i chyba nie ostatnie. Odpowiada mi Jej niespieszny sposób budowania napięcia, pojawiające się tajemnice i zwroty akcji. Świetnie wykreowane postaci, dopracowane w każdym calu. Zwłaszcza główna bohaterka, której czytelnik chce pomóc w rozwikłaniu tajemnicy dwóch morderstw - pierwszego, które odcisnęło piętno na całym jej życiu...

Początek książki lekko się przedłuża, jednak zakończenie wynagradza ten przydługi wstęp. Nieoczywiste rozwiązanie sprawy jest idealnym akcentem tego kryminału. Jednak brakuje w nim dłużej trwającego napięcia. Ogólnie książka dobra i bardzo szybko się ja czyta. Polecam.

Znam wszystkie polskie pozycje młodzieżowe w/w autorki bardzo mi się podobały, dlatego zdecydowałam się ma "Echo Morderstwa" i jako debiut w książkach "dla dorosłych" ( nie mylić z erotykami) myślę, że poszło jej całkiem nieźle.
Książkę czyta się łatwo... przynajmniej ja tak miałam, że sięgałam po nią chętnie, chociaż trzeba przyznać że czasami, niektóre fragmenty lekko...

Na półkach: , , , ,

Ciężko czytało mi się ten tytuł. Nie mogłam wciągnąć się w lekturę. Wszystko się ciągło i czułam taki brak zdecydowania, którą drogą historia ma się dalej potoczyć. Pomimo tego, że była to dla mnie dosyć przeciętna książka, to jednak zakończenie zaciekawiło mnie na tyle, by sięgnąć w przyszłości po kolejny tom.

Pełna recenzja:...

Super pozycja. Wartka akcja. Książka trzyma w napięciu i zaskakuje. Bardzo dobrze się czyta.

Sprawnie napisany i jakże typowo amerykański kryminał, którego bohaterką jest młoda dziennikarka. Pomysł na fabułę oryginalny, ale już samo poprowadzenie akcji takie sobie. Prawie od początku domyślałem się mordercy. Przyczyną był brak wątków i postaci pobocznych, które odwracałyby uwagę. Przydałoby się autorce poczytać choćby Nesbo, który podsuwa kolejnych podejrzanych w...

Świetny kryminał w amerykańskim stylu. Podobał mi sie pomysł dziennikarki wychowanej wśród gliniarzy. Bardzo polubiłem bohaterów i sięgnę po kolejną część.

Harper McClain pracuje jako reporterka kryminalna w "Daily News". Zawsze pierwsza na linii ognia, gotowa by opisać najświeższe wydarzenia. Niewątpliwie w pracy pomagają jej świetne stosunki z policją; z naczelnikiem są niemalże jak rodzina. To właśnie on piętnaście lat wcześniej prowadził sprawę brutalnego morderstwa matki Harper. Sprawca wciąż nie został odnaleziony.
Teraz...

Echo Morderstwa" to pierwsza powieść Christie Daugherty rozpoczynająca cykl z Harper McClain. Christi przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Może dlatego jej pierwsza książka to historia dziennikarki śledczej pracującej w redakcji dziennika i bardzo dobrze opisana praca redakcji.

Uważam debiut za bardzo udany. Muszę zapamiętać nazwisko bo na pewno będę czekała na...

• 2018
  • 2019