Echo morderstwa

Christi Daugherty Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Harper McClain (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
The Echo Killing
Harper McClain (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Anna Krochmal, Robert Kędzierski
Anna Krochmal Robert Kędzierski

Super pozycja. Wartka akcja. Książka trzyma w napięciu i zaskakuje. Bardzo dobrze się czyta.

Sprawnie napisany i jakże typowo amerykański kryminał, którego bohaterką jest młoda dziennikarka. Pomysł na fabułę oryginalny, ale już samo poprowadzenie akcji takie sobie. Prawie od początku domyślałem się mordercy. Przyczyną był brak wątków i postaci pobocznych, które odwracałyby uwagę. Przydałoby się autorce poczytać choćby Nesbo, który podsuwa kolejnych podejrzanych w...

Świetny kryminał w amerykańskim stylu. Podobał mi sie pomysł dziennikarki wychowanej wśród gliniarzy. Bardzo polubiłem bohaterów i sięgnę po kolejną część.

Harper McClain pracuje jako reporterka kryminalna w "Daily News". Zawsze pierwsza na linii ognia, gotowa by opisać najświeższe wydarzenia. Niewątpliwie w pracy pomagają jej świetne stosunki z policją; z naczelnikiem są niemalże jak rodzina. To właśnie on piętnaście lat wcześniej prowadził sprawę brutalnego morderstwa matki Harper. Sprawca wciąż nie został odnaleziony.
Teraz...

Echo Morderstwa" to pierwsza powieść Christie Daugherty rozpoczynająca cykl z Harper McClain. Christi przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Może dlatego jej pierwsza książka to historia dziennikarki śledczej pracującej w redakcji dziennika i bardzo dobrze opisana praca redakcji.

Uważam debiut za bardzo udany. Muszę zapamiętać nazwisko bo na pewno będę czekała na...

Ciekawie zapowiadający się cykl z Harper McCain. Historia wciąga od pierwszych stron. Trzeba pogłówkować. Mnie się udało odgadnąć sprawcę. No i zaskoczyło mnie zakończenie. Polecam.

Pierwsza połowa mnie zmęczyła, ale później trochę się rozkręciło.

Całkiem dobry kryminał...trochę długo się rozkręcał, ale dzięki temu lepiej poznajemy główną bohaterkę książki. Nie jest to lektura do której się wraca, ale całkiem przyjemny zabijacz czasu ;)

Przez pierwszą połowę książki męczyłam się trochę z czytaniem. Dopiero po połowie czytanie jakoś ruszyło z kopyta i było dobrze. Ogólnie średnia, nie dałam rady tak do końca się zaangażować w fabułę.

Sięgnęłam po książkę "Echo morderstwa" i muszę stwierdzić, że dla mnie to książka doskonała. Już chociażby ze względu na akcję osadzoną w mieście Savannach, do którego mam słabość- za historię, za architekturę, za klimat. Książka wciąga od pierwszej strony i kusi obietnicą odkrywanych sekretów z przeszłości. Czyta się rewelacyjnie. Ciekawy pomysł, lekkie pióro i wciągająca...

• 2018
  • 2019