Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.90 zł

Danka Braun Wydawnictwo: Prozami literatura obyczajowa, romans
Prozami
literatura obyczajowa, romans
2018-06-12

Obyczajówka z zabójstwem w tle. Został poruszony wątek zakazanej miłości, problemów rodzinnych oraz tajemnicy, która trwała wiele lat. W fabule można dostrzec ukryty przekaz, który skłania do wielu refleksji.
Książkę trudno odłożyć! Bardzo mocne 8!

1945

Chwilami odnosiłam wrażenie, że powieść dubluje schematami czytaną poprzednio przeze mnie "Krew na sutannie" - ten sam schemat; zmienia się tylko środowisko, w którym dochodzi do zabójstwa, przeszłość przeplata się z czasami obecnymi, nawet motywy są podobne. Średnie.

Ci, którzy nie znacie tej autorki! Nie dotykajcie tej książki jako pierwszej! Inaczej możecie się zrazić i nie przeczytać reszty fantastycznych powieści powstałych spod pióra tej kobiety!

Zdecydowanie najmniej ciekawa książką Pani Braun jaką do tej pory czytałam/słuchałam.

Był pomysł, była fabuła i byli bohaterowie, ale coś się nie zgrało. Zabrakło jakiegoś składnika,...

Jedna z moich ulubionych pozycji. Nie mogłam się oderwać od czytania. Po każdej stronie zastanawiałam się co będzie dalej . Powiązania, tajemnice , zaskoczenia .

Niestety nisko oceniam tę książkę. Sięgnęłam po nią ponieważ wcześniej przeczytałam bardzo fajną inną książkę Pani Braun, ale ta ma się do tamtej jak III liga do Ekstraklasy. Książka nudna, dialogi jakieś takie zwyczajne, akcja bez akcji, nawet trup nieciekawy i samo rozwiązanie sprawy kryminalnej też bez szału. Raczej nie polecam.

Polecam.
Czytalo mi sie szybko i przyjemnie.
Zreszta jak prawie kazda ksiazke tej pisarki.

To nie jest jakiś mroczny kryminał,z masą trupów.To raczej powieść obyczajowa z zabójstwem w tle.
Acz,wciąga i dobrze się czyta.Mamy,tu rozbudowany wątek obyczajowy.
Romans 29 latka z 44 latką,mi nie przeszkadza.
Mamy,tu troszkę stereotypowego myślenia o Ukraińcach.
Ogólnie książka bardzo dobra.

Pierwsze zetknięcie z tą autorka i miłe zaskoczenie, mały wątek kryminalny, w tle romans to zawsze dobre połączenie, polecam.

Podczas wiejskiego festynu zostaje zamordowany biznesmen, nowobogacki buc. Policja przy pomocy Marka Bieglera próbuje odnaleźć kto naprawdę dokonał zbrodni, bo podejrzanych jest wielu: wspólnik, kochanka, zazdrosna żona, pracownik Ukrainiec? Wiele tropów, a rozwiązanie okazuje się zupełnie nieoczekiwane.

• 2018
  • 2019
  • 2020
  • 2020
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Nie chodź po lesie nocą