Non/fiction. Numer 3: Praca

Dorota GroyeckaKarolina Bednarz Wydawnictwo: Fundacja Non/fiction literatura faktu
Fundacja Non/fiction
literatura faktu
2018-04-01

Ten numer non / fiction przeczytałam od deski do deski z ogromną przyjemnością. Po raz kolejny zauroczyło mnie obcowanie z magazynem stworzonym z ogromną miłością i przywiązaniem do detali. Tematyka bardzo uniwersalna, ale podejście do niej nietypowe. Skłania do refleksji nad swoją użytecznością społeczną :) Bardzo polecam.

• 2019
  • Reportaż