Świat Henny

Artur Wells Świat Henny fantasy fantastyka
fantastyka, fantasy, science fiction
9788381192149
Artur Wells Świat Henny fantasy fantastyka

Sen Henny i Sen Henny – Imperium Magów były literackim debiutem autora. Spotkały się one z na tyle dużym zainteresowaniem, że postanowił on poprawić zaniedbania młodości i przepisać na nowo powieść. Książka jest zdecydowanie bardziej dojrzałym dziełem i na pewno sprawi wiele przyjemności fantasymaniakom :)

Czyta się świetnie, polecam fanom książek fantasy :)

• Polskich autorów
  • Chcę w prezencie