Skradzione laleczki

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Ker DukeyK. Webster Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Laleczki (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Pretty Stolen Dolls
Data 1. wydania:
2016-10-26
Dorota Lachowicz
NieZwykłe
thriller psychologiczny porwanie siostra detektyw przemoc seksualna przemoc psychiczna dramat
Pretty Stolen Dolls
Laleczki (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Dorota Lachowicz
Inne

Okładka książki Zepsute laleczki Ker Dukey, K. Webster
7,7
Zepsute laleczki Ker Dukey, K. Webst...
Okładka książki Nowa laleczka Ker Dukey, K. Webster
7,6
Nowa laleczka Ker Dukey, K. Webst...
Okładka książki Daddy Me Ker Dukey, K. Webster
0,0
Daddy Me Ker Dukey, K. Webst...
Okładka książki Choke Me Ker Dukey, K. Webster
0,0
Choke Me Ker Dukey, K. Webst...
Okładka książki Share Me Ker Dukey, K. Webster
6,7
Share Me Ker Dukey, K. Webst...

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Skradziona niewinność

32 Link do recenzji

Co to było...!?

Obrzydliwa, pozbawiona śladu autentyzmu, infantylna historia dla niewymagających erotomanek. Główna bohaterka myśli niemal wyłącznie o seksie (pomimo lat poniżenia i doznanej traumy na tle - a jakże! - seksualnym), syczy i kompletnie nad sobą nie panuje (detektyw!), jej partner (również detektyw) wciąż warczy (serio, zastanawiałam się momentami, czy aby nie...

"Jest pewne miejsce, w którym kraina światła spotyka się ze światem ciemności..."

Nie mogłam się oderwać od tej historii, trzyma w napięciu, czytasz z zapartym tchem pomimo tego, że jest brutalna, dla mnie rewelacja! Polecam!

Po przeczytaniu kiczu, jakim jest światowy bestseller (ekhm) "Za zamkniętymi drzwiami", seria "Laleczki" okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie zawiodła :)
Jest kat i ofiara, a raczej kaci i ofiary, są przemoc, strach, krew i... niecierpliwe oczekiwanie, co przyniosą kolejne strony książki. Autorki zaskakiwały mnie przy każdej części serii bardziej.
Szczerze polecam ludziom...

Zapowiadało się całkiem nieźle, a wyszło jak wyszło... Całkiem ciekawy pomysł zniszczony został przez infantylne zachowanie bohaterki i kiepskie dialogi. Największy jednak minus za tłumaczenie-pełne błędów stylistycznych, gramatycznych i interpunkcyjnych.

Byłam bardzo ciekawa tej książki i okazuje się, że słusznie. Książka jest mroczna, trzyma w napięciu, zaskakuje, wzbudza emocje i nie pozwala oderwać się od czytania. Bohaterka -pozornie silna kobieta, jednak tak na prawdę poraniona psychicznie i zniszczona - zmaga się z wielką traumą, syndromem sztokholmskim i ogromem nieszczęść, których autorem jest Jej oprawca z...

Książkę czyta się bardzo szybko, jest wciągająca. Dużo jest elementów erotycznych. Spodziewałam się trochę więcej brutalnych scen które zostały obiecane przez autorów, możliwe że znajdują się w kolejnych częściach. Jedyny minus to syndrom sztokholmski, który jak dla mnie jest naciągany i nie potrzebny.

Zdecydowanie zaskakująca pozycja. Nie dajcie się zwieść, że to książka podobna do innych erotyków. To głównie historia kryminalna z elementami erotyki.
Jeśli ktoś lubi ten dreszczyk emocji, to zdecydowanie polecam. Całkiem zgrabnie zapisana historia, momentami zaskakująca i fajni bohaterzy.
Sądzę, że książka nie powinna być rozwleczona na kilka części.

Wow! Bardzo się cieszę, że sięgnęłam po ten tytuł. Sporo się dzieje, trzyma w napięciu, ciężko się oderwać!
Kończy się tak, że od razu biorę się za drugi tom.
Zdecydowanie polecam :)

Mroczna i wciągająca historia.

Dyskusje

1 405