Migotania - gazeta literacka nr 4 (57) 2017

Redakcja kwartalnika Migotania Wydawnictwo: Fundacja Światło Literatury czasopisma
20832494
Fundacja Światło Literatury
migotania poezja kwartalnik gazeta
czasopisma
20832494
migotania poezja kwartalnik gazeta

Doskonały kwartalnik literacki. Czytam go od lat i zachęcam wszystkich. Pan Zbigniew Joachimiak czuwa nad jego formą i poziomem od samego początku i robi to z wielką starannością. Obowiązkowa pozycja dla miłośników literatury.

Dodaj cytat z książki Migotania - gazeta literacka nr 4 (57) 2017