Ja chyba zwariuję!

Okładka książki Ja chyba zwariuję!
Agata Przybyłek Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Miłość i inne szaleństwa (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Miłość i inne szaleństwa (tom 1)
Czwarta Strona
2018-05-09
2018-05-09
literatura polska romans kobieta komedia romantyczna

Koniecznie chwyćcie za książkę #agataprzybyłek jest rewelacyjna. To dopiero moje drugie spotkanie z szaloną Sabiną ale jestem zachwycona! Ja chyba zwariuje! to pierwsza część poczynań mamy Sabiny, która na siłę próbuje zmienić życie swoich córek. W tej części mamusia zabrała się za najstarszą Nine, którą utożsamia z żywiołem powietrza. Silna i niezależna kobieta jest samotną rozwódką z dwójką dzieci. Nie dosyć, że z byłym mężem nie potrafi się dogadać, mama w jej imieniu szuka nowego na portalu randkowym. Do tego w pracy nachodzi ją szalony pacjent, który na każdym kroku wyznaje jej miłość. Z opresji ratuje ją przystojny kolega, psychiatra Jacek. Wszystko zmierza ku dobremu kiedy niespodziewanie w ich znajomość wkraczają nadopiekuńcze mamusie. Książka jest cudownie napisana, nie mogłam się od niej oderwać. Postacie są tak barwne, że mam ochotę poznać całą resztę rodziny. Sabina oraz Anita przedstawiają dwa różne typy mamusiek. Jedna jest nadopiekuńcze aż za bardzo. A druga wpada na tak szalone pomysły, że już się nie mogę doczekać co wymyśli dla Patrycji oraz Elizy.

Przyjemna historia miłosna dwojga dorosłych ludzi, których mamusie próbują uszczęśliwić na siłę. Czyta się szybko i przyjemnie, bez większych ekscytacji ale miło.

Miłość mozna spotkać wszędzie ,nawet w szpitalu psychiatrycznym. Nina ma dwójkę dzieci i byłego męża. Tak jak żywioł powietrza jest silna i niezależna, jednak nie ze wszystkim daje sobie radę. Zresztą, kto by dawał, gdy w pracy atakuje Cię szalony, zakochany pacjent. Z pomocą przychodzi jej kolega z pracy, psychiatra Jacek. Oboje na nieszczęście mają ten sam problem- nadopiekuńcze mamusie. No i tu się zaczyna cała zwariowana historia, romantyczna i pełna akcji, mega śmieszna... Co się między nimi wydarzy? Czy uda się im stworzyć związek? Co na to wszystko mamusie?....
Bardzo fajna pozycja,napisana lekko i z humorem, miła odmiana od trillerów i kryminałów, ot taka odskocznia.Jak dla mnie na plus i napewno sięgnę po nastepne części,tym bardzije,że to moja pierwsza książka tej autorki.

Kiedyś książę na białym koniu - dziś lekarz w białym kitlu. Lekkie pióro, miło się czyta długimi jesiennymi wieczorami. Gdyby nie to że sama jestem związana z pracą w Ochronie Zdrowia treść początkowo chciałam ocenić trochę przeciętnie aż dotarłam do końca gdzie autorka opisała powód dlaczego ujęła scenerie tych wydarzeń w takim a nie innym miejscu. Przyznam, że zdobyła tym moje serce. Dostrzegłam, że rzeczywiście bardzo brakuje mi takiego ujęcia tego tematu, morał opowieści bardzo piękny. Historia opowiedziana bardzo życiowo, daje wrażenie, że na prawdę podobne wydarzenia mogły mieć miejsce. Bardzo dziękuję autorce za podjęcie tego tematu oraz pani inspiratorce.

Mam wrażenie, że wątek został zerżnięty z książki Pani Olgi Rudnickiej!
Też facet zostawił żonę, też pyskate dzieci, też wredne mamuśki. Normalnie mam deja vu!

Mam wrażenie, że wątek został zerżnięty z książki Pani Olgi Rudnickiej!

Książka lekka i przyjemna. Fabuła wciągająca i wywołująca uśmiech na twarzy. Myślałam, że będzie typowym romansidłem, ale dałam się w paru miejscach zaskoczyć.
Co mnie za to dziwi to to, że była wymieniona na zdrapce #100 książek, które warto przeczytać. I szczerze mówiąc nadal nie wiem, czemu tam trafiła... Czyżby na całym świecie nie było lepszej na to miejsce? Nie wiem...
Tak czy siak, jak ktoś chce miło spędzić dzień, to polecam tę pozycję.

Oj głupiutka książeczka głupiutka. Masa głupich stereotypów o kobietach, chorobach psychicznych... lekarze psychiatrzy, którzy nie mają pojęcia o psychice. No masakra. Dałam 4, bo jak pani autorka przestała pisać głupoty to można było się dobrze bawić przez chwile.

Bez szału, szybko pójdzie w zapomnienie, nawet nie zaczynam kolejnych części.

Bez szału, szybko pójdzie w zapomnienie, nawet nie zaczynam kolejnych części.

Lekka i przyjemna literatura obyczajowa. Coś na oderwanie się od codzienności. Doskonała na urlop. Polecam.

Z reguły nie czytam takich książek aczkolwiek ta była taką miłą odmianą. Trochę przewidywalna, ale czyta się szybko i przyjemnie. Ale mamuśki w książce są najlepsze ;)