Larista

Patronat LC
Melissa Darwood Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Wysłannicy (tom 1) literatura młodzieżowa
2018-06-21
fantastyka sen miłość od pierwszego wejrzenia

Oficjalne recenzje i

Miłość od pierwszego wejrzenia

[ 13 ] Link do recenzji

Larista. Chyba jedyne co mi się w tej książce podobało to wątek Tentatorów i Guardianów. Chociaż było go tyle co kot napłakał. Znikomy słabo rozwinięty wątek fantastyki. Chyba głównym elementem była Larysa i jej wyobrażenie miłości oraz późniejszy związek z Gabrielem. Książka jest strasznie przesłodzona same ochy i achy. Jak dla mnie to była kompletna porażka. Wątek z...

Przyjemna powieść. Lekka, romantyczna z nuta fantasy. Bardzo fajne postacie i ciekawy motyw.

Fajna ale chyba bardziej dla młodzieży

Larysa to młodziutka dziewczyna, która spotyka na swej drodze tajemniczego Gabriela. Niestety okoliczności nie są sprzyjające i chłopak nie robi dobrego pierwszego wrażenia. Dziewczyna długo nie musi czekać na kolejne spotkanie, na nieszczęście okoliczności ponownie są… dziwne. Dlaczego ten mężczyzna pojawia się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś złego? Czy powinna się go...

Całkiem sympatyczna młodzieżówka. Może trochę niedopracowana i ciut schematyczna (ale ta książka została pierwszy raz wydana w 2013, drugi w moje urodziny, więc nie czepiam się w ogóle), ale pomysł zasługuje na uznanie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka dobra. Lekko się ją czyta, można rzec, że się przez nią płynie. Świat fajnie wykreowany, dobrze rozbudowani bohaterowie, ale ...... jest to pozycja niesamowicie przewidywalna i niestety odrobinę nudna. Widzę w niej analogię do "Zmierzchu". Nie sięgnę po następne części, gdyż kolejne części z bohaterką Zuzanną w ogóle mnie nie interesują.

Lekka i przyjemna lektura na długie wieczory. Dobre połączenie elementów fantasy z romansem i czyta się ekspresowo.

Fajne.

Uwielbiam książki Melissy. Ta nie należny niestety do moich ulubionych, może dlatego że nie lubię historii fantasty. Ciężko mi się czytało. Mimo wszystko polecam, ponieważ uważam że każdy sam powinien stwierdzić czy warto było sięgnąć po tą książkę.

Yyyyy zdecydowanie książka dla nastolatków z serii "uwierz w miłość" Najgorsze jest to że taki fajny wątek .... można było stworzyć z tego arcydzieło. Jednak nie przekreślam autorki bo wszystkie dotychczasowe książki były warte grzechu...

Dyskusje

1 875