Mechanizmy wpływu społecznego i manipulacja językowa - czeskie przypadki

Dariusz Tkaczewski Wydawnictwo: Para nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Para
Mechanizmy wpływu społecznego i manipulacja językowa - czeskie przypadki
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2010-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Jaszmije Smukwijne. Almanach współczesnej poezji czeskiej Michal Ajvaz, Leoš Bacon Slanina, Bohdan Chlíbec, Jaroslav Chobot, Jiří Dynka, Milan Exner, Norbert Holub, Petr Hrbáč, Jiří Janatka, Tomáš Kafka, Zeno Kaprál, Pavel Kolmačka, Petr Koťátko, Vít Kremlička, Petr Král, Milan Ohnisko, Jiří Olič, Marian Palla, Jan Antonín Pitínský, Jaroslav Pížl, Tomáš Přidal, Martin Reiner, Miroslav Salava, Jana Soukupová, Petr Stančík, Marek Stašek, Dariusz Tkaczewski, Bogdan Trojak, Ivan Wernisch, Pavel Řezníček, Michal Šanda
0,0
Jaszmije Smukw... Michal Ajvaz, Leoš ...