Jak powstaje książka

Wydawnictwo M. Arcta
księgoznawstwo książka książki technika drukarstwo
popularnonaukowa
księgoznawstwo książka książki technika drukarstwo

Pozycja cokolwiek archaiczna, albowiem wypuszczona na rynek w 1929 r. nakładem, zda się, samego autora, księgarza z dziada pradziada. Przeto nie dziwi wielce, że jest to w ogólności jedna wielka reklama Zakładów Wydawniczych M. Arct, przyczem niczego jej fakt ten nie ujmuje, a może nawet okazuje się być korzystny, autor bowiem niewątpliwie zna się na opisywanej...

• TEMAT: Literaturoznawstwo
  • 2005
  • TEMAT: Technika
  • FORMA: Podręczniki i opracowania
  • E-book

Dodaj cytat z książki Jak powstaje książka