The Man Bible: A Survival Guide

L.A. Casey Wydawnictwo: L.A. Casey Cykl: Bracia Slater (tom 6.5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
L.A. Casey
dominic slater la casey
Bracia Slater (tom 6.5)
literatura obyczajowa, romans
angielski
dominic slater la casey

Stworzony przez Dominica kodeks , przeznaczony dla swoich braci. W tajemnicy przed Bronagh przekazał rodzeństwu metody postępowania z kobietami. Był najdłużej w związku i to nie łatwym,bo żona dawała mu czasem popalić.
Historia Dominica i Bronagh rozpoczęła przygodę z braćmi Slater. Bardzo zabawne i barwne powieści. Napisane specyficznym słownictwem,do którego trzeba się...

125 / 2020

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Więcej - https://podrugiejstronieokladki6.blogspot.com/2018/12/ksiazkowe-nieporozumienia-2.html

Niewypał, który nie powinien istnieć. Zdecydowanie plasuje się koło „Brothers” jako „Najgorsza książka 2018”.
L.A. Casey powinna się solidnie zastanowić, czy chce pisać książki dalej, bo póki co to widzę, że schodzi na psy, jak na równi pochyłej.
Chociaż z drugiej strony, mam...

Oddaje całą przerażającą prawdę :P
Takiej Męskiej Biblii świat potrzebuje.
Nie tylko życie mężczyzn dzięki niej stałoby się łatwiejsze, ale i my kobiety miałybyśmy lepiej :D

Sama nie jestem pewna czy chcę by Bee się o niej dowiedziała. Choć miło by było przeczytać jak się mści, to jednak jest dobrze gdy idealny świat Dominika przez tę wiedzę nie jest zachwiany. Po mimo...

• 2020
  • Romans/Erotyk