Podstawy i metody chemii kwantowej. Wykłady

nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
2001-01-01
chemia kwantowa chemia teoretyczna mechanika kwantowa teoria kwantów chemia obliczeniowa podstawy i metody chemii kwantowej

Książka, zgodnie ze swoim tytułem, jest podręcznikiem do chemii kwantowej, z tą różnicą, że objętościowo, pod względem treści podobnego, klasycznego już podręcznika „Chemia kwantowa” W. Kołosa, napisany jest bardziej pod kątem komunikacyjnej teorii wiązania chemicznego, która jest jego autorską koncepcją i głównie na tych dyferencjach skupię się w tej recenzji.
Oprócz...

• Chemia