Jesse Bullington Wydawnictwo: Orbit Books fantastyka, fantasy, science fiction
magia średniowiecze nekromancja horro
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
magia średniowiecze nekromancja horro

Polecam przebrnąć przez pierwszy rozdział, nawet jeśli się nie podoba – albo zacząć od drugiego. Autentyczne postaci we wciągającej i dobrze opowiedzianej historii w ciężkawym, ale generalnie historycznie poprawnym klimacie. Nekromancja i przygoda. Poważniejsze kwestie też, ale bez narzucania. Raczej nie dla brzydliwych.

Dodaj cytat z książki The Enterprise of Death