Ktoś ci się przygląda

Katarzyna Misiołek Wydawnictwo: Muza literatura obyczajowa, romans
Muza
literatura obyczajowa, romans
2018-04-11

Książka przeciętna. Zawiodłam się, bo inne powieści Autorki mi się podobają. Ta jest nudna, beznadziejna. Akcja toczy się wolno, główna bohaterka mnie bardzo drażni tym, że coś dzieje i nic tym nie robi, po za lamentowaniem. Dopiero pod koniec coś zaczyna się ciekawego dziać. Nie polecam książki i nie wiem za co jest tak wysoko oceniana.

Dobry pomysł, jednak zbyt krótka, wszystko toczyło się za szybko i bez dreszczyka.

Lekka powieść, szybko się czyta. Nie wciągnęła mnie ,aż tak bardzo jak inne książki tej autorki ,ale ogólnie podobała mi się.
Wielu z nas szybko obdarza zaufaniem osoby dopiero co poznane - warto zastanowić się czy aby każdemu należy ufać? Polecam

Jest to moje drugie spotkanie z autorką jednak mniej udane. Książka fajna ale zabrakło mi w niej czegoś. Nie pochłonęła mnie.

Dobra historia poruszająca temat stalkingu, prześladowania i choroby psychicznej. Anna jest po rozwodzie. Wychowuje synka i pracuje w radio. Pisze też książki i wykłada na uczelni. Nie może przeboleć, że mąż ją zostawił prawie tuż po narodzinach dziecka, a do tego wybrał sobie wziętą panią doktor. Jej życie zmienia się o 180 stopni, kiedy w nocy ktoś wchodzi do jej domu. Od...

Bohaterka nie przypadła do gustu, nawet mnie denerwowała. Fabuła naciągana. W sumie pod koniec trochę się wciągnęłam.
Na razie nie będę próbować innych pozycji tej autorki

Kolejna dobra książka p. Katarzyny Misiołek. Fabuła wciąga, a atmosfera osaczenia i niebezpieczeństwa jest wyczuwalna. Jedyne, co mogę zarzucić, to postać głównej bohaterki. Dla mnie była osobą niezwykle irytującą, zakochaną w sobie, egoistyczną i małostkową. Jest to jedna z tych osób, które najpierw robią, a później myślą, a jej stosunek do mężczyzn woła o pomstę do nieba...

Nie chcę pisać wszystkiego, by innym nie odebrać przyjemności czytania. Książka jest warta polecenia, wciąga i intryguje. Czytelnik sam zadaje sobie pytania: A może mnie ktoś śledzi? Jak bym się zachowała/zachował, gdyby takie odczucia się pojawiły? U mnie na razie, niezmiennie, przodują "Ironia losu" i "Ostatni dzień roku",chociaż... Nie, ostatnio wygrały "Księżycowe...

Spodziewałam się opowieści z dreszczykiem. Niestety jakoś zupełnie mnie ta historia nie przestraszyła. Owszem opowiedziana jest sprawnie i przejrzyście, ale czegoś jej brakuje. Tak pomyślana jest raczej materiałem na opowiadanie.

Ot takie czytadło.
Napisane ciekawie, lekkim piórem.
Szału nie było, ale nie mogę też napisać, żebym nudziła się podczas czytania.

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Przeczytane 2018
  • E-book
  • Ebooki

Dodaj cytat z książki Ktoś ci się przygląda