Zapomniani żołnierze niepodległości

Piotr Nehring Wydawnictwo: Editio Seria: Editio historia historia
Editio
historia
Editio historia

Książka Piotra Nehringa ukazuje się w roku obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Marzenia wielu pokoleń Polaków ziściły się 11 listopada 1918 r., a jednym z głównych architektów, których działania doprowadziły do tego historycznego wydarzenia był Józef Piłsudski...

Więcej na:

• Random
  • Egzemplarze recenzenckie
  • Putin i Rosja
  • E-Booki
  • Historia

Dodaj cytat z książki Zapomniani żołnierze niepodległości