Spojrzenia. Almanach Grupy Literackiej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych

Rafał KrólikowskiMonika Szymkowiak Wydawnictwo: Klub Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Wojskowe Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "SWAT" poezja
poezja
2016-01-01

Okładka książki Bajkoterapia, czyli bajki pomagajki dla małych i dużych Artur Barciś, Grażyna Bąkiewicz, Katarzyna Dowbor, Cezary Harasimowicz, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Rafał Królikowski, Beata Ostrowicka, Marcin Piwowarski, Zofia Stanecka, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Dorota Suwalska, Agnieszka Tyszka, Janusz Leon Wiśniewski, Grażyna Wolszczak
7,9
Bajkoterapia, ... Artur Barciś, Graży...
Okładka książki Bajkoterapia, czyli dla małych i dużych o tym, jak bajki mogą pomagać Artur Barciś, Olga Borys, Ryszard Cebula, Katarzyna Dowbor, Anna Gruszczyńska, Cezary Harasimowicz, Paulina Holtz, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Klimowicz, Rafał Królikowski, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Dorota Suwalska, Agnieszka Tyszka, Janusz Leon Wiśniewski, Grażyna Wolszczak
7,3
Bajkoterapia, ... Artur Barciś, Olga ...