Mgła

Silencio Wydawnictwo: beezar.pl fantastyka, fantasy, science fiction
beezar.pl
mgła demon las śmierć lgbt
fantastyka, fantasy, science fiction
mgła demon las śmierć lgbt

Zacznę swoją opinię, od stwierdzenia, że zakończenie książki to jawna kpina. Całość jest urocza, pocieszna, zabawna i zachwycająca. Jednak o co zostało nam zaserwowane na ostatnich trzydziestu stronach to jakiś żart.

Silencio to wspaniała autokara, która ma jednak chorobliwe upodobanie w smutnych/ zaskakujących/ niesatysfakcjonujących zakończeniach. Nie zawsze tak jest,...

genialnie prowadzi czytelnika. wciąga niesamowicie, momentami zaskakuje i bawi. krótka i jednocześnie bardzo rozbudowana historia, aż chce się pytać: czy będzie druga część?
dwa dni czytania, jeden weekend i do myślenia całe tygodnie.

• E-book
  • E-book / opowiadania