Myśl negatywnie! Niekonwencjonalny sposób na rewelacyjne wyniki

Bob HammelBob Knight Wydawnictwo: Onepress nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Onepress
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-08-08

Jak zwykle skusiłem się na książkę po opisie z okładki. Książa ta okazała się w zasadzie biografią Boba Knighta. Więcej w niej jest na temat meczów koszykówki, zawodników i treningu niż koncepcji "myśl negatywnie". Można przeczytać, bo jest parę fajnych cytatów i przemyśleń, ale to ułamek treści. Ogólnie się zawiodłem i żałuję zakupu.

Przyzwoita książka o planowaniu i dobieraniu strategii pod nadchodzące okoliczności czy przeciwników. Duży jest w niej nacisk na to jak powinna wyglądać dobra komunikacja celu.

• Poradnik
  • Rozwoj