Noc była

Avenarius Ferdinand Wydawnictwo: Wolne Lektury poezja
Wolne Lektury
poezja
1970-01-01

Po przeczytaniu któregoś z kolei wiersza budzą się refleksje i odczucia.

Wiele książek po które ostatnio sięgam po prostu mnie przerastają tematyką i mam swojego rodzaju kryzys czytania. Np. Syzyfowe prace porzuciłem, bo zdawały się zbędną lekturą, zbyt nużącom i frapliwą.

Teraz się zastanawiam nad tym czy nie kupić jakiejś pozycji z dziedziny duchowości by znów zatonąć w...

• 2019
  • A - folder
  • Z Tą nutką
  • E-book
  • Poezja/wiersze
  • Wolnelektury.pl

Dodaj cytat z książki Noc była