Okładka książki Zakażenia szpitalne - procedury profilaktyczne i monitorowanie. Program kontroli zakażeń szpitalnych, polityka antybiotykoterapii, bezpieczeństwo epidemiologiczne pacjenta
Anna Błażejczyk Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka inne
inne
Wiedza i Praktyka
2014-01-10
2014-01-10
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wpływ klimatu na stan zdrowia w Polsce: stan aktualny oraz prognoza do 2100 roku Jarosław Baranowski, Anna Błażejczyk, Krzysztof Błażejczyk
Ocena 0,0
Wpływ klimatu ... Jarosław Baranowski...