Hrabia Monte Christo t.III

Niestety zupełnie się w niej nie odnalazłam. Doceniam opowieść, jednak język bardzo się zestarzał.

Rewelacyjna książka, świetnie opowiedziana historia.

Książka wyższy poziom, wspaniała powieść, dramat, zemsta, i przebaczenie. Polecam wszystkim

Wciągająca ze wspaniałym klimatem wyższych sfer XIX wieku.

Wspaniała i wciągająca książka! Od historii Edmunda Dantesa nie jest łatwo się oderwać, tak że lekturę czyta się niemal jednym tchem. Książka jest bardzo dobrze zbudowana, gdyż ma wiele wątków, które się w niewymuszony sposób przeplatają. Dzięki temu dostajemy intrygującą powieść, która jednocześnie daje możliwość zajrzenia do ciekawego świata dziewiętnastowiecznego...

Jedna z najlepszych książek jakie do tej pory przeczytałam. Trudno porównać ją do innych, pochłania myśli, wprawia w zadumę, otwiera oczy. W momencie gdy skończyłam czytać, poczułam pustkę i smutek, że to już koniec. Doskonała!

wybitna, ponadczasowa

Wybitna!!!!

Wybitna!

1982

Warto wracać do klasyków.

10 726
    7 751