Dylematy polityki zagranicznej Polski na początku XXI wieku

Okładka książki Dylematy polityki zagranicznej Polski na początku XXI wieku
Miron LakomyMieczysław Stolarczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego
2015-12-01
2015-12-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Dylematy strategiczne XXI wieku. Księga Jubileuszowa dedykowana Profesorowi Michałowi Chorośnickiemu z okazji czterdziestolecia pracy naukowej Marek Bankowicz, Bogusława Bednarczyk, Włodzimierz Bernacki, Ewa Bojenko-Izdebska, Ewa Bujwid-Kurek, Marek Czajkowski, Ryszard M. Czarny, Erhard Cziomer, Paweł Czubik, Antoni Dudek, Dominika Dziwisz, Artur Gruszczak, Aleksander Głogowski, Edward Haliżak, Barbara Krauz - Mozer, Iwona Krzyżanowska-Skowronek, Rafał Kwieciński, Robert Kłosowicz, Kazimierz Lankosz, Marcin Lasoń, Jacek M. Majchrowski, Andrzej Mania, Grzegorz Mazur, Agnieszka Nitszke, Małgorzata Pearson, Sylwia Rasson, Arkady Rzegocki, Barbara Stoczewska, Mieczysław Stolarczyk, Ewa Szczepankiewicz-Rudzka, Bogdan Szlachta, Marcin Tarnawski, Janusz Józef Węc, Justyna Zając, Lubomir Zyblikiewicz
Ocena 10,0
Dylematy strat... Marek Bankowicz, Bo...