Jakie zmiany w zakresie ochrony danych osobowych pracowników wprowadza RODO

Mędrala-Natkaniec Małgorzata Wydawnictwo: Infor PL inne
Infor PL
inne
2018-02-19
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Umowa o pracę a umowa o zatrudnienie Renata Babińska-Górecka, Krzysztof Baran, Bury Beata, Ludwik Florek, Małgorzata Gersdorf, Czerniak-Swędzioł Justyna, Sebastian Koczur, Lena Krysińska-Wnuk, Mędrala-Natkaniec Małgorzata, Błażej Mądrzycki, Kinga Piwowarska, Krzysztof Stefański, Marzena Szabłowska-Juckiewicz, Joanna Unterschutz, Gertruda Uścińska, Krzysztof Walczak, Mariusz Wieczorek, Krzysztof Wojciech Baran, Andrzej Marian Świątkowski
0,0
Umowa o pracę ... Renata Babińska-Gór...