Sami swoi i obcy

Mirosław Maciorowski Wydawnictwo: Agora publicystyka literacka, eseje
Agora
publicystyka literacka, eseje
2017-11-14

"Sami swoi i obcy", to zbiór reportaży - wspomnień tych, których przesiedlono z Kresów na ziemie odzyskane tuż po zakończeniu wojny.
Opowiadają ci, którzy przeżyli i potomkowie tych, których nie ma już wśród nas. To zbiór wzruszających i pouczających historii ludzi, którzy musieli swoje życie zaczynać od nowa na nieznanej zniszczonej wojną ziemi. Każdy reportaż wzbogacony...

• Z biblioteki
  • Literatura faktu
  • Moja biblioteczka
  • Biografie
  • Pamiętniki/wspomnienia
  • II wojna światowa
  • PRL
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sami swoi i obcy