Cztery obsesje wyjątkowego szefa. Opowieść o przywództwie

Patrick Lencioni Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
MT Biznes
biznes, finanse
2017-10-04

Kolejna książka Patricka Lencioni warta przeczytania. Sposób przedstawiania informacji sprawia, że lekturę pochłania się jak książkę fabularną. Najpierw dostajemy opowieść, która pokazuje problemy oraz ich rozwiązania, a na koniec autor serwuje nam podsumowanie, które w uporządkowany sposób przechodzi przez zdobytą wiedzę raz jeszcze.
Dzięki tej książce można dowiedzieć się...

• 52 ksiazki 2019
  • 2019