Ukraińskie baroko. Teksty i konteksty

Sobol Valentyna Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego językoznawstwo, nauka o literaturze
9788323519478
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
językoznawstwo, nauka o literaturze
9788323519478
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Teksty drugie nr 5 / 2019 Sławomir Buryła, Katarzyna Chmielewska, Przemysław Czapliński, Michał Krzykawski, Tomasz Z. Majkowski, Mikołaj Marcela, Filip Mazurkiewicz, Rafał Nahirny, Redakcja pisma Teksty Drugie, Magdalena Rembowska-Płuciennik, Dorota Samborska-Kukuć, Steven Shaviro, Andrzej Skrendo, Stefan Treugutt, Sobol Valentyna, Adrianna Zabrzewska
0,0
Teksty drugie ... Sławomir Buryła, Ka...