Aleksandra NowakWiesław Pływaczewski Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie flora i fauna
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
flora i fauna
2017-08-21
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Przeciwdziałanie międzynarodowej przestępczości przeciwko środowisku naturalnemu z perspektywy organów ścigania Aleksandra Nowak, Wiesław Pływaczewski, Porwisz Monika
0,0
Przeciwdziałan... Aleksandra Nowak, W...
Okładka książki Nauczyciel w krajach postsocjalistycznych jako sprawca i ofiara manipulacji Bogusław Śliwerski, Andrzej Śliwerski, Alina Wróbel, Maria Bratska, Monika Popów, Tadeusz Szewczyk, Joanna Szewczyk-Kowalczyk, Małgorzata Rosin, Jaroslav Balvin, Alena Valiśovd, Jiri Subr, Agnieszka Dąbek, Aleksandra Nowak, Agnieszka Przybylak, Edyta Zawadzka, Bartłomiej Życzyński, Stanislav Bendl, Hana Vohkovd, Jolana Mannova, Magdalena Błędowska
0,0
Nauczyciel w k... Bogusław Śliwerski,...