Szczęście częściej

Felek AlkoholikMirosław Maliński Wydawnictwo: 2Ryby.pl poradniki
2Ryby.pl
szczęście sens dzieciństwo pasja mocne strony słabe strony prostota 12 kroków
poradniki
2017-06-06
szczęście sens dzieciństwo pasja mocne strony słabe strony prostota 12 kroków

Odsłuchałam w audiobooku i bardzo mi się podobało, chciałabym żeby była dłuższa, więcej treści, zwłaszcza ks. Pawlukiewicza nigdy nie mam dość słuchania :) Polecam!

Polecam! Pozycja w prosty, przystępny sposób przybliża nam... szczęście :) Mi pomogła inaczej spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość.

Drogi Czytelniku, to jest opinia naszego wydawnictwa (2ryby.pl). Każdą treść, którą wydajemy w postaci książki lub audiobooka, wpierw uznajemy za bardzo dobrą, wartościową i potrzebną. Dlatego niech Cię nie dziwi, że ta opinia będzie pozytywna ;-)
„Szczęście częściej” zawiera doskonały i wypróbowany przepis na odkrycie trwałego, odpornego na życiowe kryzysy, sensu życia....

• Audiobooki
  • Wydane przez nas