Strukturalne aspekty rozwoju gospodarczego. Doświadczenia azjatyckie

Anna Bąkiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego inne
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
inne
2017-01-01

Autorka opisuje rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw na przełomie XX/XXI, a także w pewnym zakresie szkolnictwo. W książce opisywane są Tajlandia, Wietnam, Korea Południowa i Tajwan. Podanych jest wiele przykładów. Książka zapewne nie wyczerpuje tematu wschodzących rynków Azji Południowo-Wschodniej, nie mniej lektura bardzo ciekawa z przystępnie napisanym...