Temperamenty - rozwój charakteru

Mirosław Maliński Wydawnictwo: 2Ryby.pl poradniki
2017-07-06
2017-07-06
2Ryby.pl
temperamenty flegmatyk melancholik sangwinik cholrek typy osobowości rozwój osobisty praca nad sobą poznaj siebie akceptacja

Jeden z lepszych audiobooków, z jakimi miałem do czynienia. Dużo wartościowej treści, która pomaga lepiej zrozumieć samego siebie, do tego podana w jasny sposób, z dużą dawką humoru i pysznych anegdot. Po wysłuchaniu tej konferencji faktycznie zrozumiałem wiele ze swoich zachowań i pomogło mi to... zaakceptować siebie ;) Duży plus za zdolności aktorskie i oratorskie Autora...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Treść przez "każdego od zawsze" rozumiana intuicyjnie - wreszcie uporządkowana, z przykładami wbijającymi się trwale w zwoje mózgowe; wszak dobry żart jest znakomitym nośnikiem do zapamiętania ważnych informacji.
Audiobook zaliczam na nielicznych na mojej półce książek z przymiotnikiem "smakowita".
o ale - cóż się dziwić - nazwisko autora zobowiązuje :-)

Drogi Czytelniku, to jest opinia naszego wydawnictwa (2ryby.pl). Każdą treść, którą wydajemy w postaci książki lub audiobooka, wpierw uznajemy za bardzo dobrą, wartościową i potrzebną. Dlatego niech Cię nie dziwi, że ta opinia będzie pozytywna ;-)
„Temperamenty – rozwój charakteru” to bestsellerowy audiobook 2ryby.pl i wcale nas to nie dziwi, bo Malina (ks. Mirosław...

Rewelacyjna konferencja poświęcona temperamentom. Autor szczegółowo i z humorem omawia poszczególne typy, przywołując konkretne przykłady zachowań. Dzięki niej dowiedziałam się, że nie jestem sangwinikiem, jak twierdziło moje otoczenie, a melancholikiem... No różnica niebagatelna :)

• 2020
  • Rozwój