Kwiatowe dekoracje

Hubert Lamański Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM hobby
Wydawnictwo SBM
hobby
2017-04-25

"Kwiatowe dekoracje" Huberta Lamańskiego to poradnik zawierający bardzo ciekawe uwagi dotyczące przygotowywania kompozycji kwiatowych i dekoracji z kwiatów.
Dokładnie, w przystępny sposób autor omówił, jak wykonywać kompozycje kwiatowe, z wykorzystaniem sezonowych roślin, stosownie do pór roku. Mamy więc dekoracje wiosenne, letnie, jesienne czy bożonarodzeniowe. Dla...

• Dorosłe/Młodzieżowe 2017
  • 2017

Dodaj cytat z książki Kwiatowe dekoracje