Królowe Afryki

Okładka książki Królowe Afryki
Cristina Morato Wydawnictwo: Amber Seria: Zakazane Biografie biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
2004-01-01
Ewa Morycińska-Dzius
Afryka odkrycia kobiety

więcej Więcej

Podziwiam tę autorkę za trud wnikliwość, entuzjazm. Jest to druga książka, po którą sięgnęłam i z całą pewnością był to cudowny czas.
Wiele niesamowitych historii opowiedzianych bez zbędnych dat, za to zawierających wiele treści emocjonalnej. Bardzo przemawia do mnie ten sposób snucia historii. Co jednak nie umniejsza trudu, jaki musiała włożyć pisarka aby ukształtować tę...

Niesamowicie pomocna książka, która towarzyszyła mi podczas pisania pracy licencjackiej.

Jeżeli ktoś lubi typowe dane biograficzne to polecam, ja myślałam,ze to będzie inna książka

Jest to książka, której czytanie zajęło mi sporo czasu pomimo że, tematyka jest ciekawa, a język bardzo przystępny. Ta pozycja jednak nie wciągnęła mnie na tyle, by wszystko inne odłożyć na bok, choć na początku byłam nią zafascynowana.
Kobiety (bo to o nich głównie jest ta książka), wybierające się w niezbadane zakątki Afryki, są zapewne godne podziwu, gdy czytamy o...

• Afryka
  • Na mym regale