Królowe Afryki

Las Reina de Africa
biografia, autobiografia, pamiętnik
Ewa Morycińska-Dzius
Afryka odkrycia kobiety

Niesamowicie pomocna książka, która towarzyszyła mi podczas pisania pracy licencjackiej.

Jeżeli ktoś lubi typowe dane biograficzne to polecam, ja myślałam,ze to będzie inna książka

Jest to książka, której czytanie zajęło mi sporo czasu pomimo że, tematyka jest ciekawa, a język bardzo przystępny. Ta pozycja jednak nie wciągnęła mnie na tyle, by wszystko inne odłożyć na bok, choć na początku byłam nią zafascynowana.
Kobiety (bo to o nich głównie jest ta książka), wybierające się w niezbadane zakątki Afryki, są zapewne godne podziwu, gdy czytamy o...

• Afryka
  • Biograficzne