Na czerwonym Olimpie

Srokowski Konstanty Wydawnictwo: Armoryka literatura faktu
Armoryka
literatura faktu
2016-04-12

Bardzo dobra książka sekretarza generalnego Naczelnego Komitetu Narodowego. Opis Kremla, zwanego przez autora Olimpem i władających zbrodniczym system komunistycznym - olimpijczyków. Można dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy z czasów rewolucji i z czasów Stalina. Krótkie, ale bardzo ciekawe omówienia prominentnych bolszewików, jak Trocki, Dzierżyński, Menżyński, Mołotow,...

Dodaj cytat z książki Na czerwonym Olimpie