Życie w micie

Wojciech EichelbergerBeata Pawłowicz Wydawnictwo: Zwierciadło inne
Zwierciadło
inne
2014-06-11

Skończyłem czytać ale zastanawiam się czy potrafię coś konkretnego na temat tej pozycji powiedzieć..

Książka składa się z 14 rozdziałów. W skład każdego rozdziału wchodzą dwie części: rozmowa między autorami oraz wypowiedź (spowiedź?) pewnej postaci, która uosabia dany mit. W efekcie otrzymujemy książkę która składa się z 28 luźno ze sobą powiązanych części. Teoretycznie...

• Chcę w prezencie
  • Z polecenia
  • Chcę przeczytać (mniej pilne)
  • Posiadam eBook
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Życie w micie