Okładka książki Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wydanie II
Marcin Żukowski Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Onepress
2018-04-06
2016-02-08
socjal media marketing marketing internetowy E-Biznes E-marketing Facebook Twitter Instagram YouTube

Nie wiem jak Wy, ja w pewnych sprawach jestem trochę konserwatystą. Choć zgodzę się, że papierowe listy odeszły do lamusa, to zdecydowanie nie chciałbym przebywać w jednym pomieszczeniu z osobą, która twierdzi, że sztuka pisania listów to bezużyteczny stek bzdur i w ogóle strata czasu. Tak, zgadliście - właśnie przytoczyłem fragment książki, której dotyczy niniejsza...

Jako audiobook, to się średnio nadaje. Lepiej ją wypożyczyć lub kupić i zrobić notatki. Sporo informacji i czasem wydaje mi się, że jest to wymieszane. W sensie, porady dla małych i dla dużych firm. Ja bym to rozgraniczył.

Książka dość ogólnikowa choć czasem trafiają ciekawe informacje. Biorąc jednak pod uwagę jej obojętność chyba nie można było mieć większych oczekiwań. Uświadamia głównie jak ważne stają się social media jeśli chodzi o działanie firm. Na początek w sam raz.

Ale to jest słaba książka. Nie mam pojęcia, dla kogo została ona napisana. Dla osób, które znają się trochę na temacie, będzie szalenie nudna. Dla osób, które się nie znają, będzie niezrozumiała i bardzo niepraktyczna.

Lepiej poczytać coś innego.

Idealna jako wstęp do szkoleń. Pomocna w codziennej pracy. Pomaga uporządkować wiedzę i inspiruje do poszukiwania nowych rozwiązań.

Książka przede wszystkim dla czytelników, którzy mają słabą wiedzę na temat Facebooka oraz innych mediów i zdecydowanie jest kierowana do ludzi, którzy mają firmy lub szukają różnych współczesnych form reklamy.
Książkę bardzo szybko się czyta i jest napisana prostym językiem, dzięki temu można w szybkim czasie przyswoić czasami trudną wiedzę.
Po przeczytaniu książki...

Social media to temat na czasie, bardzo interesujący i chwytliwy.
Można spotkać wielu specjalistów oraz "specjalistów" z tej branży.
Sam chciałem zwiększyć swoją wiedzę z tego zakresu, dlatego sięgnąłem po tę pozycję.
Książka zaczyna się klasycznym rysem historycznym i porównaniem do marketingu w starych mediach.
Kolejny rozdział uważam za najbardziej wartościowy, ponieważ...

Jak odpowiednio operować social mediami by dotrzeć do jak największej liczby odbiorców? Twoja firma w social mediach to poradnik dla Ciebie!

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzieli Wam książka Marcina Żukowskiego Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw”. W moje ręce wpadła przypadkiem, ale nie żałuję....

Mówi się, że wszystkie publikacje dotyczące social media mają krótką „datę ważności”. I tak zapewne będzie z tą książką, ale jest jedna różnica. Autor podaje wiele treści, które są uniwersalne, a branża nadal będzie się na nich opierała. To jest duży plus tego wydania. Podane wskazówki możemy zastosować teraz, a za rok też przyniosą odpowiednie rezultaty. Twoja firma w...

• Marketing
  • Rozwój osobisty