Okładka książki Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych. Wydanie II rozszerzone
Witold AntosiewiczGrzegorz Turniak Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Onepress
1970-01-01
1970-01-01

Okładka książki Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm. Krzysztof Rumianowski, Grzegorz Turniak
Ocena 10,0
Zanurz się w b... Krzysztof Rumianows...
Okładka książki Profesjonalny networking czyli kontakty, które procentują Grzegorz Turniak, Roman Wendt
Ocena 7,5
Profesjonalny ... Grzegorz Turniak, R...