Kwalifikacja EE.08. Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci. Część 1. Urządzenia techniki komputerowej. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

Tomasz KowalskiOrkisz Tomasz Wydawnictwo: Helion Edukacja informatyka, matematyka
Helion Edukacja
informatyka, matematyka
2017-09-05

Okładka książki Kwalifikacja EE.08. Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci. Część 2. Systemy operacyjne. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk Tomasz Kowalski, Orkisz Tomasz
Ocena 7,0
Kwalifikacja E... Tomasz Kowalski, Or...
Okładka książki Szekspir. Teoria lancasterska - domysły i fakty Tomasz Kowalski, Krzysztof Kozłowski
Ocena 0,0
Szekspir. Teor... Tomasz Kowalski, Kr...