Sałatki z całego świata na przystawkę, jako dodatek lub samodzielne danie - pyszne, urozmaicone, wykwintne

Anette Wolter Wydawnictwo: Mak poradniki
Mak
sałatka kuchnia zdrowe żywienie kuchnia wegetariańska
poradniki
sałatka kuchnia zdrowe żywienie kuchnia wegetariańska

Okładka książki Papużki faliste Uwe Anders, Anette Wolter
7,5
Papużki faliste Uwe Anders, Anette ...

Ku mojemu sporemu zaskoczeniu, książka ta dostarczyła mi sporo przyjemności i wizualnej, i smakowej. Zwykle nie mam pomysłu, co zrobić z tą nieszczęsną sałatą i z czym ją podać, żeby była smaczna - teraz problem się rozwiązał.
Od przepisów wykwintnych i wymagających pewnego wysiłku aż po pomysły na błyskawiczne sałatki z tego, co w zasadzie każdy ma w lodówce; od pomysłów...

• Użytkowe - przemyt warzyw